Пн-Пт 10:00-20:00 Сб-Вс 10:00-18:00

Пн-Вс 11:00-18:00

(099) 544 66 88 Мастерская (050) 424 77 44
  • Ваш кошик порожній!

Втулка задня Odyssey CLUTCH v2 FREECOASTER (9t, 36H, 14mm) LHD(Ліва) - чорна

Втулка задня Odyssey CLUTCH v2 FREECOASTER (9t, 36H, 14mm) LHD(Ліва) - чорна	 - photo 1
Втулка задня Odyssey CLUTCH v2 FREECOASTER (9t, 36H, 14mm) LHD(Ліва) - чорна	 - photo 2
Втулка задня Odyssey CLUTCH v2 FREECOASTER (9t, 36H, 14mm) LHD(Ліва) - чорна	 - photo 3
13
Втулка задня Odyssey CLUTCH v2 FREECOASTER (9t, 36H, 14mm) LHD(Ліва) - чорна
Статус:
Закінчується (1шт)
Модель:W-451-BK
Виробник:Odyssey
Опис
Відгуки(0)
Опис

Odyssey Clutch Freecoaster - довгоочікуваний інноваційний фрікостер від легендарної компанії. Але найцікавіше те, що він новий не тільки з зовні, а й усередині. Ця технологія вже запатентована, а суть її в оновленій системі клатча, драйвера, осі і самого корпусу втулки.

А тепер по порядку.

1. Драйвер. Компанія Odyssey, після власних тестів і відгуків райдерів, прийшла до висновку, що основна проблема більшості втулок, це зуби драйвера і малий розмір підшипників.

Зуби, як правило, після першого сезону експлуатації, стиралися або навіть ламалися. У зв'язку з цим, вони вирішили збільшити розмір самого зуба і додати більше металу.

2. Підшипники. У більшості втулок стоять 2 маленьких підшипника, які відповідають за обертання самого драйвера. А також тримають бічні навантаження під час таких трюків, як 360 і Tailwip. Основна проблема їх в тому, що вони не справляються з такими навантаженнями. Після сезону катання, більшість цих підшипників просто розсипаються.

Інженери Odyssey вирішили цю проблему установкою голчастого підшипника, який в свою чергу витримає більше навантаження. Але тепер вони зіткнулися з другою проблемою, сама втулка почала люфтить. Природно інженери знайшли вихід з даної ситуації. Тепер з боку драйвера немає ніяких контргайок. Тобто в драйвер з голчастим підшипником вставляється пильовик ковзання, який і тримає голчастий підшипник на своєму місці, що і допомогло прибрати люфт у втулці.

3. Клатч. Клатч не міняв свою форму з виходу першої втулки на системі KHE. Що ж зробили Odyssey? Форма має конусообразну будову, що допомогло уникнути надмірного стирання зубів на самому клатчі. Що дозволить вам використовувати педал-Кікі.

4. Ось, кріплення клатча, регулювання холостого ходу.

Вісь. Втулка на болтах, що надає їй більше міцності, підвищену притискну силу, а також дозволило зменшить вагу. З боку драйвера болт на 10мм в зв'язку з будовою самого драйвера. Дане рішення забезпечило досить місця для установки більш крупного підшипника. З протилежного боку це розжарений болт на 14мм.

Кріплення клатча на самій осі теж зазнало змін. Як правило, на осі клатч тримався за рахунок двох распорочних кульок. Які знову ж, з часом, продавлювалися або просто стиралися.

Що ж зробили Odуssey? Вони розробили механізм, виконаний з нового композитного матеріалу, до складу якого входить тефлон і кевлар. Тепер клач закріплений на осі по засобу 2х композитних проставок, які з'єднані між собою пружинками. Дана технологія дозволила уникнути високого тертя, а як наслідок зносу самого клатча.

Регулювання холостого ходу. Є два типи регулювання, які зустрічаються в фрікостерах: зовнішня і внутрішня.

Зовнішнє регулювання реалізоване через спеціальний болт, розміщений всередині осі втулки. Закручуючи / розслабляючи його, Ви рухаєте спеціальну шайбу, що визначає розмір вільного простору для руху клатча.

Внутрішнє регулювання - потрібно повністю розібрати втулку, додати або прибрати проставки визначають розмір вільного простору для руху клатча.

Odyssey, пішли по шляху зовнішньої регулювання, але зробили її по своєму. Тепер шестигранник вставляється не в вісь, а в отвір на самому корпусі втулки, що дозволило зберегти високу міцність осі, не жертвуючи міцністю інших компонентів! Отвір прикритий декоративним пилюжником, з написом CLUTCH.

Основні характеристики.

-36 отворів, 2014 Т6 алюміній

-Драйвер на 9 зубів

-Вага 640g 


Відгуки(0)
Залиште ваш відгук
Статус:
Закінчується (1шт)
Модель:W-451-BK
Виробник:Odyssey
Потрібна консультація?

Телефоны:
(044) 223 82 42
(098) 009 94 40
(099) 544 66 88

Майстерня:
(050) 424 77 44

або тисни тут та ми самі зателефонуємо