Пн-Пт 10:00-20:00 Сб-Вс 10:00-18:00

Пн-Вс 11:00-18:00

(099) 544 66 88 Мастерская (050) 424 77 44
 • Ваш кошик порожній!

Міські


Фільтри
 • Ціна
 • Виробники
  0
  0
  0
 • Наявнiсть
  0
  0
  0
  0
  0

Типові відмінності  міського велосипеда – закрита або відкрита (для жінок) рама, колеса з шинами середньої товщини та наявність педальних гальм. Невід’ємною частиною city bike є щитки на колесах, як правило, вони незмінні, багажник та захист ланцюгу. Головна перевага такого велосипеду в тому, що він не потребує значних грошових вливань на обслуговування. Ті механізми, які зазвичай швидко зношуються, надійно захищені від зовнішніх подразників.

Велосипед для міста – критерії вибору

Інтернет-магазин Big Toys пропонує своїм клієнтам якісні міські велосипеди відомих брендів для жінок, дітей і чоловіків. Якщо Вам важко зробити свій вибір самостійно – ми готові допомогти. Щоб обрати для себе зручний сіті байк, спирайтесь на такі критерії:

·   рама – як правило для чоловіки обирають велосипед міський з закритою рамою, для жінок і дітей більш зручним буде велосипед без верхньої труби;

·   амортизація – цей критерій дуже важливий і його вибір залежить від якості доріг, по яким Ви будете їздити. Більш дешевий по вартості і легший в керуванні буде велосипед без амортизації, rigid. Якщо в планах є виїзди за місто, то краще віддати перевагу велосипеду з переднім амортизатором, від гірьского відрізняеться в першу чергу меньшим ходом амортизатора від 40 до 80 мм. Так, він буде трохи дорожчий, але нерівності дороги не зіпсують настрій і задоволення від їзди;

·   сідло – для нетривалих «прогулянок» містом обирайте м’яке широке сідло, а от для довготривалої їзди краще віддати перевагу  жорсткому сідлу.

Звісно, це лише декілька з основних параметрів, за якими Ви зможете вибрати собі гарного «друга» для зручної їзди по місту. Вартість любої моделі велосипеда також залежить від діаметру коліс і наявності додаткової оснащеності. Про все це ви можете в любий зручний час поспілкуватися з консультантами магазину. Також нагадуємо, що доставка любого товару з нашого магазину здійснюється по всій Україні зручною транспортною компанією.