Пн-Пт 10:00-20:00 Сб-Вс 10:00-18:00

Пн-Вс 11:00-18:00

(099) 544 66 88 Мастерская (050) 424 77 44
 • Ваш кошик порожній!

Захист


Фільтри
 • Ціна
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Розмір
 • Пальці
  0
  0
 • Технология
  0
 • Наявнiсть
  0
  0
  0
  0
  0
 • По найменуванню
  139
  79
  59

Придбати велозахист в інтернет-магазині

Мабуть найперше, про що замислюються після купівлі новенького велосипеда, це який купити велозамок. Купити велосипедний захист в інтернет-магазині Києві з доставкою в інші міста ви можете у нас, в магазині BIG TOYS. Ми працюємо вже більше 10 років і пропонуємо тільки якісні аксесуари за помірною вартістю.

Якщо вже вирішили купити велозахист, то подумайте, який пасуватиме саме вам:

-        м’який, комфортний, що може одягатися під одяг, майже не відчувається на тілі, і забезпечує помірний захист;

-        жорсткий, з пластиковим або полімерним каркасом, що гарантує більш надійний захист при падіннях та різних стилях екстремального катання, та одягається здебільшого зверху на одяг.

Придбати захист тіла та спини

В нашому магазині ви можете вибрати і купити захист спини. До речі, захищати тіло та спину прийнято в мотокросі, але з розвитком велоспорту, коли почали з’являтися різні стилі катання, вело райдери також усвідомили необхідність  захищати своє тіло при виконанні різних складних елементів, стрибків і т.д. Тому сьогодні захист тіла та спини – це просто must have, особливо для тих, хто практикує фрірайд, даунхіл та інші екстремальні стилі. Так звані «черепахи» або «бодіки» збережуть здоров’я велосипедиста при падінні через руль на гостре каміння, пом’якшать бокові та інші небезпечні удари.

Райдери, які полюбляють видовищні стилі катання зі стрибками на байках, завжди користуються захисними налокітниками та наколінниками. Якщо ви якраз шукаєте, де купити налокітники відомих брендів за помірною ціною, то в магазині BIG TOYS представлений широкий асортимент даних товарів, які можна купити в Києві або замовити з доставкою по всій території України.