Пн-Пт 10:00-20:00 Сб-Вс 10:00-18:00

Пн-Вс 11:00-18:00

(099) 544 66 88 Мастерская (050) 424 77 44
 • Ваш кошик порожній!

Ланцюги для BMX для BMX


Фільтри
 • Ціна
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Наявнiсть
  0
  0
  0
  0
  0

Правильно підібраний велосипедний ланцюг дозволяє забезпечити двоколісному транспорту легкий хід і тривалу роботу передніх та задніх зірок.

Ланцюги на велосипед зазвичай не розділяють на шосейні, гірські, для BMX або гібридні. Усі вони мають однорядну конструкцію, але зношуються в різних стилях катання по-різному. Так, наприклад, їзда по бездоріжжю на MTB зношує ланцюг швидше, ніж швидкісна їзда на шосейнику. Також на термін служби велоланцюга сильно впливає якість матеріалу, з якого він виготовлений, й те, як за ним доглядають : чистять, змащують. Якщо ігнорувати регулярне чищення, то незабаром велосипедний ланцюг стане непридатним і зможе навіть зіпсувати зірки. А це додаткові кошти на ремонт.

Як вибрати ланцюг на велосипед

Ланцюги для велосипеда хоч і однакові по конструкції, але розрізняються по довжині і ширині. Якщо довжину завжди можна укоротити, то підбір по ширині – це важливий аспект вибору.

Ширину вимірюють між внутрішніми порожнинами пластини, і вона має такі поширені стандарти:

 • 3,18 мм;
 • 2,38 мм;
 • 2,29 мм (використовують на 10-ти швидкісних касетах).

Ширина ланцюга для велосипеда безпосередньо залежить від кількості передач швидкостей. Для одношвидкісних моделей вона ширша, в моделях з декількома швидкостями – вужча. Тому, перш ніж купити велосипедний ланцюг, необхідно вибрати потрібний варіант, виходячи з розрахунку кількості передач.

Ланцюги, які розраховані на 8 передач, можна використати на байках з 7-ю і навіть меншим числом передач. А ось для 9 і 10 передач купують вузькі ланцюги, розраховані тільки на цю кількість, оскільки ширші просто не пролізуть між зірками.

Купити велосипедний ланцюг за вигідною ціною в BigToys

Купити велосипедний ланцюг відмінної якості за доступною ціною ви завжди можете в нашому інтернет-магазині BigToys. Ми пропонуємо перевірений та якісний товар від провідних виробників. Продукція, представлена у нас, відповідає високому стандарту якості, має відмінні технічні та експлуатаційні характеристики. А якщо окрім товару вам потрібна ще кваліфікована консультація – подзвоніть нам.

Купити ланцюг для велосипеда в BigToys можна двома способами:

 • замовити онлайн на сайті з доставкою по Україні;
 • відвідавши наш магазин в Києві.

Радимо також звернути увагу на наші акції на сайті, завдяки яким ви зможете придбати потрібні запчастини за дуже приємною ціною.