Пн-Пт 10:00-20:00 Сб-Вс 10:00-18:00

Пн-Вс 11:00-18:00

(099) 544 66 88 Мастерская (050) 424 77 44
 • Ваш кошик порожній!

Втулки


Фільтри
 • Ціна
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Наявнiсть
  0
  0
  0
  0
  0

При купівлі велосипеда досвідчені райдери завжди звертають увагу на втулку. Недосвідчені покупці, обираючи байк, здебільшого не враховують цю деталь. І даремно! Адже втулка представляє собою ключовий елемент колеса, від якого безпосередньо залежать швидкість та накат велосипеда.

Цю запчастину завжди можна замінити якіснішою та просунутою моделлю. І якщо ви маєте намір замінити втулку – ми готові запропонувати вам фірмові моделі таких брендів, як NS Bikes, SURLY, Shimano, Longus, Shutter Precision та інших.

Фірмові втулки з доставкою по Україні

На сайті нашого інтернет-магазину є передні та задні втулки, високоефективні динамо-втулки, моделі під дискові гальма, під V-brake, з ексцентриком та на гайках. У нас також є конектори, перехідні шайби, осі.

Купити втулку в Big Toys можна онлайн з доставкою по Україні або в нашому магазині в Києві. Ми акцентуємо увагу на реалізації продукції топових брендів, яку можемо запропонувати своїм покупцям за найкомфортнішою ціною.

Всі моделі сертифіковані, спроектовані виробниками для роботи в екстремальних умовах та виготовляються з високоякісних матеріалів.

Різновиди втулок

Втулки для велосипеда виготовляють зі сталі або алюмінію. Моделі зі сталі відносять до дешевого сегмента. Найбільш популярні та ходові – вироби з алюмінієвого сплаву. За своєю міцностю вони не поступаються сталевим, але при цьому набагато легше їх.

За конструкційними особливостями втулки розділяються на два типи:

 • передні;
 • задні.

У свою чергу всі моделі відрізняються за типом задніх зірок і гальм: під тріскачку, касету, дискові гальма, V-brake.

За способом кріплення моделі бувають:

 • на гайках (можна встановлювати на горизонтальні та вертикальні дропаути);
 • на ексцентриках (установка тільки на вертикальні дропаути);
 • на наскрізних осях (встановлюються на вісь вилки або рами).

При виборі втулки необхідно врахувати ще один важливий момент – кількість отворів для спиць. Вона має бути такою, як і на ободі. Стандартні варіанти – на 28, 32, 36 спиць.

Від зовнішніх відмінностей перейдемо до внутрішніх. Тут велосипедні втулки розрізнюються за типом підшипника:

 • насипний підшипник;
 • промисловий.

Моделі на насипних підшипниках менш надійні та вимагають регулярного обслуговування. Моделі на промпідшипниках, попри те, що вони непридатні до ремонту (не можна розібрати) і коштують дорожче, мають високу надійність та нереально класний ККД.

Ще один важливий параметр, за яким різняться втулки, – розмір. Тут треба дивитися на посадочний розмір O.L.D. (відстань між дропаутами), довжину осі з кріпленням на гайках, міжфланцеву відстань та діаметр фланця.

Якщо є проблеми з вибором – просто подзвоніть нам, і ми допоможемо вам обрати необхідну деталь та оформити замовлення.