Пн-Пт 10:00-20:00 Сб-Вс 10:00-18:00

Пн-Вс 11:00-18:00

  • Ваша корзина пуста!

Огляд бренда Jones

Огляд бренда Jones

Бренд Джонс у світі велосипедистів прославився своїм неординарним по конструкції кермом Jones H-bar. Але під цією маркою випускається не лише знамените кермо Джефа Джонса, але і інша вело продукція.

У цьому огляді ми зупинимося на кермі, гріпсах і сумках Jones, які представлені в нашому магазині БігТойс.

Розпочнемо зі знаменитого керма Jones H-bar.

Кермо

Як ми вже казали: кермо Jones відрізняє його нетрадиційний конструкторський вид. Але саме така неординарна конструкція подарувала багатьом райдерам більшу зручність в катанні. На сьогодні Jones H-bar визнаний найкомфортнішим кермом для турінгових та гірських велосипедів. Але окрім турінга кермо H-bar за бажанням можна встановити на байк будь-якого типу.

Кермо H-bar – це рульова трубка, яка по центру має замкнуту петлю, а по краях зігнуті під 45 градусів довгі ручки. Така геометрія та конструкція H-bar на відміну від традиційного прямого керма дає райдеру широкий діапазон для розташування рук на кермі. Також на кермі H-bar з'являється безліч місць для кріплення різних гаджетів, а усередині петлі ергономічно можна помістити зручну дорожню сумку Jones.

З довгим, зігнутим під 45 градусів, кермом управління над велосипедом переходить на абсолютно новий рівень. Байк чудо керується і на швидкості, і на складних гравієвих ділянках дороги.

Кермо H-bar випускається в трьох версіях і двох розмірах: 660 та 710 мм.

Обидва розміри мають однакову форму і однакові основні позиції для рук. Але з кермом 710 мм райдер зможе більше розвантажити руки під час їзди і перевести себе в повністю вертикальне положення.

Що стосується версій, то кермо Jones H-bar представлено версією H-bar Loop, версією SG і версією CUT.

Модель Loop – це стандартна версія керма Jones.

Версія SG – для тих, хто бажає підняти посадку без заміни виносу керма. Кермо цієї моделі має стандартну для H-bar форму, але має підйом в 2,5 дюйми.

А ось модель CUT відрізняється прорізом в петлі. Такий варіант дозволяє розмістити монетки на дальній ділянці керма, і тим самим залишити більше місця для рук на прямій трубі.

Усі моделі розраховані під затиски діаметром 31,8 мм.

Кермо Jones H-bar виготовляють з алюмінію. Є новіша версія з полегшеного алюмінію – Loop Butted 2.5.

Також є кермо Jones Loop з титану, і є супер легкі моделі Loop та CUT з карбону. Але варто розуміти, що титанове або карбонове кермо зажадає великих витрат при апгрейді вашого байка.

Рухаємося далі, і на черзі у нас гріпси та обмотка керма все того ж бренду Jones.

Гріпси

Для комфортної їзди кермо Jones можна обмотати фірмовою обмоткою або встановити на нього гріпси Jones.

Обмотка для керма H-bar виготовлена з синтетичної корки на гелієвій основі. Стрічка еластична, дуже легко намотується без клею, і дарує приємні відчуття під час їзди.

Поставляється обмотка в упаковці, в якій ви знайдете два рулони стрічки по 100 метрів кожна.

Якщо для хвата ви більше віддаєте перевагу гріпсам, то в асортименті Джонс є гріпси H - Grips Jones Kraton та EVA H-Grips.

Перша модель гріпс виготовлена з кратона та представлена в трьох колірних варіаціях: сірий, червоний і помаранчевий. Кратонові гріпси дуже зручні для рук і при цьому вони готові прослужити вам довгі роки. Важать такі гріпси 292 гр.

EVA H-Grips виготовлені з піни. Вони дуже легкі та приємні на дотик. Вага EVA H-Grips всього 67 грамів.

Для H-bar шириною 660 мм підходять гріпси довжиною 165 мм, а для керма H-bar 710 мм доступна подовжена версія гріпс довжиною 205 мм.

Дуже часто райдери на H-bar встановлюють гріпси, а іншу частину керма закривають обмоткою. Так можна отримати гарне та зручне зчеплення рук з кермом при різних положеннях хвата.

Приємним і функціональним доповненням керма H-bar стане кермова сумка Jones, з якою усі необхідні для вас речі в дорозі завжди будуть з вами під рукою.

Сумки Jones

У нашому магазині БігТойс ви зможете придбати сумки з серії Jones. У нас є модель H-bar Pack та модель Loophole Loop H-Bar.

H-bar Pack

H-bar Pack розроблена спеціально для конфігурації керма H-Bar. Сумка розміщується в середині керма і фіксується за допомогою 4-х ремінців. У комплекті з сумкою йдуть ще 4 додаткових фіксувальних ремінця з двосторонньою липучкою.

У сумці по краях передбачені проміжки під великі пальці, тому з цим аксесуаром ви не втрачаєте доступ до усіх положень рук.

Сумка на кермо H-bar Pack виготовлена з нейлонової тканини з покриттям ТПУ. Сумка водонепроникна, а зварні шви забезпечують внутрішньому простору повну герметизацію.

Блискавка сумки також має водонепроникну стрічку, а бігунок легко відкривається і закривається однією рукою.

Важить H-bar Pack всього 95 гр. У таку сумку ви не зможете покласти габаритні речі, але для зберігання і захисту від дощу невеликих предметів, які ви часто використовуєте в дорозі….. H-bar Pack – це те, що потрібно.

Loophole Loop H-Bar

Модель Loophole для Jones розробляла компанія Revelate Designs.

На відміну від H-bar Pack модель Loophole більш функціональна.

Вона має більшу глибину, і в сумці під верхнім краєм є сітчаста кишеня на блискавці. Відкривається сумка завдяки двом бігункам і блискавці по колу. Такий спосіб відкривання дозволяє відкрити верхню кришку до упору і надати вам повний та безперешкодний доступ до внутрішнього простору сумки.

З Loophole ви можете розвантажити свої кишені і умістити увесь їх вміст в цю сумку. Ключі, телефон, гаманець, ремкомплект та інші невеликі та необхідні вам речі легко поміщаються в Loophole Loop H-Bar.

Як і H-bar Pack сумка Loophole повністю герметична та водонепроникна. Важить ця модель 165 гр. і випускається в двох кольорах: чорний та Multi - Cam (камуфляж).

Фіксується сумка на кермі H-bar за допомогою ремінців. Якщо ремені не затягувати повністю, то проміжки між панеллю керма і сумки дозволяють повною мірою використати усі основні положення рук.

Про сумки, гріпси і кермо Jones можна сміливо сказати, що це продумана, якісна продукція, яка на практиці покращує життя запеклого райдера.

Тому якщо ви цінуєте комфорт та зручність – придивіться до цього бренду і заходьте в наш магазин.