Пн-Пт 10:00-20:00 Cб-Вс 10:00-18:00

Вт-Вс 11:00-18:00

(099) 544 66 88 Мастерская (050) 424 77 44
  • Ваш кошик порожній!

Кращий подарунок для підлітка – БМХ

Хочете порадувати підростаюче покоління крутим подарунком? Як щодо велосипеда?

Подарунок у вигляді велосипеда "заходить" практично усім: і дітям, і дорослим, і, звичайно ж, підліткам. Ваше чадо неодмінно буде в захваті від такого дорогого подарунка, і щирий респект вам забезпечений. Пам'ятаєте цитату з мультика? "Я раніше чому злим був? Та тому, що в мене велосипеда не було! А тепер я відразу добріти почну".

Якщо ви вирішили розглянути саме цей варіант подарунка, то для підростаючої молоді з велопродукції ми радимо придивитися до BMX велосипедів.

Чому BMX?

Наявність велосипеда дозволяє мотивувати підлітка на активний спосіб життя. З крутим байком дитині легше організувати дозвілля, відволіктися від гаджетів і віртуального світу соцмереж, приємно провести час на вулиці.

Чому саме BMX, а не міський велосипед?

Дуже часто дітям їзда по рівній дорозі надокучає, і вони починають робити дурниці і шукати собі пригоди, перетворюючи звичайну їзду на екстремальну. Ваша дитина сама, або під впливом інших шибеників, рано чи пізно почне випробовувати себе і велосипед: шукати трампліни для стрибків, сплигувати з парапету та інше. І на БМХ така їзда буде для нього безпечнішою.

По-перше, конструкція і геометрія BMX розрахована на високі навантаження і адаптована під виконання трюків. А по-друге, у дитини на такому байці відразу формуватиметься правильна стійка та необхідна агресивна манера їзди для подальшого вдосконалення трюків.

Контролювати манеру їзди свого чада ви навряд чи зможете, а ось зробити її більш безпечною, подарувавши йому відповідний для трюків велосипед, вам під силу.

3 причини на користь BMX

Ось ще три причини на користь БМХ.

1.     Модний тренд

Бути беміксером – це круто. Сьогодні БМХ культура серед молоді активно розвивається і популярність цього спортивного напряму росте.

Сьогодні світ BMX для підлітків – це не просто трюки. Це своя культура, свій стиль, своя туса. І щоб потрапити в це середовище підліткові потрібний байк.

2.     Статус

Дітки в підлітковому віці стають амбітними, і їм потрібний деякий обряд ініціації, щоб самоствердитися. Їм важливо належати до якоїсь субкультури, щоб отримати певний статус в оточенні своїх однолітків. І захоплення BMX дає таку можливість.

Окрім цікавого проведення часу в колі однодумців активна молодь може реалізувати себе в любительському і професійному спорті. BMX включений в Олімпійську програму змагань, а для PRO-райдерів регулярно організовують престижні турніри світового класу.

І навіть, якщо дитина не планує стати спортсменом, – бути в тусовці спортивних екстремалів – набагато краще, ніж бути частиною сумнівної компанії з підворітні.

3.     Фізичний розвиток

Їзда на велосипеді сприяє фізичному розвитку дитини. Тут і свіже повітря, і розвиток координації, спритності, сили, швидкості. Користь від активної їзди на байці давно доведена, і ви, звичайно ж, самі це прекрасно знаєте.

Єдине, що вам слід пам'ятати – спорт є спорт, тому захисна екіпіровка для BMX важлива.

Де купити BMX велосипед?

Де ж купити надійний та якісний BMX велосипед? І яку модель вибрати для підлітка?

За крутими брендованими байками для BMX – це до нас. Наш веломагазин Big Toys є офіційним представником більше двох десятків брендів, тому у нас можна вибрати і купити крутий байк відомої світової марки за найприємнішою ціною. У нас великий асортимент BMX, в якому ви знайдете моделі початкового, середнього і просунутого рівня.

Якщо ваша дитина вже катає на BMX, але мріє про новий байк – запитаєте його безпосередньо або завуальовано про яку модель вона мріє.

Якщо ж ви вирішили купити підліткові його перший BMX – розгляньте варіанти універсальних моделей, на яких можна катати і в стилі street (вулична трюкова їзда), і в стилі park (катання в скейт–парку).

При виборі BMX важливим критерієм вибору є його розмір під зріст райдера. Тому знати зріст і вагу молодика потрібно обов'язково. Гадаємо, з цим у вас проблем немає. А в інших моментах вам завжди допоможуть наші фахівці магазину.

Звертайтеся до нас в Big Toys – ми допоможемо підібрати подарунок вашому підлітку.