Пн-Пт 10:00-20:00 Cб-Вс 10:00-18:00

Вт-Вс 11:00-18:00

(099) 544 66 88 Мастерская (050) 424 77 44
  • Ваш кошик порожній!

Крамниця

Місія магазину - вирішувати проблеми клієнтів

Якщо ви відвідуєте магазин Big Toys в Києві, це не завжди говорить про те, що ви хочете щось купити. Ми розуміємо, що ви прийшли вирішити якусь конкретну задачу.

Ми можемо допомогти у виборі, надати хорошу консультацію. Цілком нормально, якщо ви не купуєте товар в цей же день, але йдіть від нас зі знаннями та інформацією для роздумів. Якщо ми вам сподобалися, і у вас є необхідність купити продукцію через пару місяців, тижнів або днів, можете з упевненістю до нас повернутися.


Чому до нас звертаються?

Помимо качественных велотоваров, мы предоставляем надежное обслуживание. 

Наш механик работает с нами уже много лет. Он не только настоящий профессионал, но и обладатель редкого таланта общения с людьми. Его ценят большинство клиентов. Это при том, что сотрудник работает с утра до ночи, особенно в сезон. 

Механік в Велосервісі працює як повноцінна служба технічної підтримки, тобто налаштовує велосипеди і вирішує інші завдання. Він грамотно консультує, допомагає у виборі велосипедів і різних велотоварів. 

У нашому магазині в Києві ви гарантовано отримаєте допомогу при покупці необхідної моделі продукції, ввічливе професійне обслуговування.


Приїжджайте до нас за адресою проспект Валерія Лобановського 6А!