Пн-Пт 10:00-20:00 Сб-Вс 10:00-18:00

Пн-Вс 11:00-18:00

(099) 544 66 88 Мастерская (050) 424 77 44
  • Ваш кошик порожній!

Як схуднути за допомогою велосипеда?

Для схуднення є безліч засобів та методів. І ті, хто не любить бігати, відвідувати фітнес зали, але у кого вдома є велосипед, можуть використати цей двоколісний транспорт, щоб скинути зайві кілограми.

Якщо до питання схуднення за допомогою велоспорту підійти усвідомлено, то перші результати не змусять себе довго чекати.

Їзда на велосипеді в цифрах:

  • За 1 годину повільної їзди (до 9 км/год) велосипедист витрачає 240 калорій.
  • За 1 годину помірної їзди (10-15 км/год) велосипедист спалює 410 калорій.
  • Швидкісна їзда (20 і більше км/год) дозволяє спалити за 1 годину від 695 калорій.

Окрім спалювання калорій їзда на велосипеді дозволяє зміцнити м'язи ніг, рук, пресу. Кататися можна як по рівній дорозі, так і по бездоріжжю. Виїзди на бездоріжжя дозволяють різноманітити тренування і підвищити їх ефект.

Підготовка до тренувань

Регулярні тренування – це певні навантаження на організм. Тому, якщо є проблеми із здоров'ям: з суглобами, з серцем та інше, то перед тим, як займатися краще пройти консультацію з лікарем. Якщо проблем із здоров'ям немає – беремо велосипед і спалюємо непотрібні калорії.

Будь-яке тренування треба розпочинати з розминки. Так м'язи і зв'язки поступово розігріваються, серце включається в роботу, і увесь організм плавно готується до майбутніх навантажень.

Хороша розминка повинна включати в себе суглобову гімнастику, вправи на розтяжку, а також невелике кардіо (помірна їзда з малою інтенсивністю і навантаженням).

Також не забуваємо узяти з собою флягу з водою. Міф про те, що під час тренування краще не пити, вже давно спростували. Сьогодні усі медики та тренери в один голос завіряють, що під час тренування треба стежити за тим, щоб в організм потрапляло досить рідини. Це сприяє кращому обміну речовин, прискорює процес відновлення, запобігає обезводненню, яке негативно впливає на суглоби.

Худнемо на велосипеді

Якщо мета тренування – схуднення, то нас цікавитимуть три основні моменти:

  • тривалість катання;
  • інтенсивність;
  • робочий пульс (ЧСС).

У ідеалі тренування повинне тривати 90-120 хвилин. У тиждень таких зайнять повинно бути хоча би 3. Якщо ви тренуєтеся 2 рази в день, то час кожного тренування буде меншим: 45-60 хвилин. Тренуватися щодня можна, але за умови, що ваш організм устигає відновитися до наступного зайняття.

Для тих, хто тільки пересів на велосипед, тренування можуть бути і по 15-30 хвилин в день. Все залежить від фізичної форми.

Інтенсивні тренування дозволяють спалювати більше калорій, але тут знову ж таки підхід має бути поступовим. Не треба відразу "вбивати" себе і "видавлювати" з велосипеда максимальну швидкість. Користі від надмірних навантажень на організм мало. Навантажуємо себе в міру: до мокрого від поту одягу, але не потемніння в очах.

Щоб зрозуміти свою інтенсивність, з якою швидкістю вам треба крутити педалі для схуднення, досить стежити за своїм пульсом. Ефект спалювання зайвих жирів відбувається при тривалій роботі на пульсі 130-140 ударів в хвилину. Купіть собі пульсометр для контролю ЧСС та велокомп’ютер для відстежування швидкості на велосипеді.

Для схуднення ще можна використати в тренуванні "рваний темп". Це коли ви їдете по дорозі, чергуючи помірну їзду з прискореннями. Тут головне стежити, щоб пульс на тривалий час не перевищував 150 ударів.

Де купити велосипед для схуднення

Якщо для схуднення ви вирішили вибрати велоспорт, але велосипеда у вас ще немає, то в нашому магазині Big Toys ми готові запропонувати вам відмінні моделі велосипедів.

У нашому асортименті є велосипеди для різних спортивних напрямів: MTB (гірські велосипеди), BMX, шосейники, треки, циклокроси та багато що інше.

Велосипед, а також запчастини, велоодяг і різні аксесуари у нас можна придбати онлайн з доставкою по Україні або офлайн в нашому магазині в Києві.

Окрім продукції у нас ви також завжди можете розраховувати на цінну консультацію від фахівців, і допомогу у виборі потрібної моделі для вас. Звертайтеся!