Пн-Пт 10:00-20:00 Cб-Вс 10:00-18:00

Вт-Вс 11:00-18:00

(099) 544 66 88 Мастерская (050) 424 77 44
  • Ваш кошик порожній!

Досвід

Інтернет-магазин Big Toys - на ринку з 2006 року!

Ми починали з маунтінбайків, але часом зайняли нішу ВМХ. Це стало нашим улюбленим напрямком, з яким ми працюємо дуже довго.

У нас представлені велосипеди для більше 10 стилів катання. Найбільший вибір - для напрямків ВМХ і турінг.

Приємно усвідомлювати, що за статистикою величезна кількість клієнтів повернулося до нас. Нас рекомендують замовники за допомогою сарафанного радіо.

Це означає, що нам дійсно вдається обслуговувати людей так, що вони хочуть повернутися знову і радять нас знайомим. Але це не привід розслабитися, а скоріше стимул тримати планку і з кожним роком покращувати сервіс.

Наш веселий і дружній колектив

Наші співробітники добре розбираються в велосипедах, ведуть блог в Instagram, знімають Сторіс, проводять корисні прямі ефіри, із задоволенням консультують покупців і підбирають велосипеди за запитами.

У нас немає плинності кадрів. Якщо від нас і йдуть, то повністю змінюють сферу діяльності або кудись переїжджають. Співробітники виростають до райдерів-професіоналів, наприклад, хлопець, який працював з нами виріс до блогера. Тепер він розкручує не тільки наш канал на Youtube, а й свій власний.

Посилання на соціальні мережі і Youtube присутні справа на сайті. Переходьте і підписуйтесь!

Працюємо з душею для дорослих і дітей

Big Toys підтримує райдерів, бере участь в контестах. Нас розуміють діти. У кожну посилку ми намагаємося вкладати побільше наклєєчек, адже як показує практика, дітям навіть не стільки приємний великий або самокат, скільки велика кількість наклейок.