Пн-Пт 10:00-20:00 Cб-Вс 10:00-18:00

Вт-Вс 11:00-18:00

(099) 544 66 88 Мастерская (050) 424 77 44
  • Ваш кошик порожній!

6 велосипедних аксесуарів, необхідних новачку

Велоаксесуар – це корисний атрибут, який додає опції на байк, робить його більш функціональним, безпечним для їзди, але якого зазвичай немає у базовій комплектації велосипеда.

Необхідний аксесуар для свого велосипеда можна придбати в нашому магазині Big Toys. У нас великий асортимент, якісна продукція, приємні ціни.

А в цій статті ми б хотіли розповісти про 6 велоаксесуарів, які спростять життя новачкові-велосипедистові:

  • крила;
  • велосумка;
  • велозамок;
  • мультитул;
  • фляга для води;
  • велосипедне світло.

Поїхали!

Велосипедні крила

Сонячна погода і суха земля – це круто. Але як тільки пройде дощ – катати по калюжах і бруду без захисних крил на колесі – те ще "задоволення".

Якщо у базовій комплектації на велосипеді не встановлені крила – подумайте про їх придбання. Крило не лише захистить одяг і лице від можливого попадання на нього бруду і води, але і наддасть байку солідніший вигляд.

Велосипедні крила бувають різні за розміром, за типом кріплення, і роблять їх із різних матеріалів. На MTB зазвичай встановлюють пластикові крила, а на міських моделях частіше зустрічаються крила з металу.

Велосипедна сумка

Велосипедна сумка дозволяє забути про рюкзак за спиною і усе необхідне возити з собою прямо на рамі. Сумки для велосипеда бувають різних розмірів: від маленьких компактних до великих і об'ємних велобаулів.

Сумки на велосипед встановлюють на кермо, на раму, під сидіння, на багажник, кріплять на вилці або задньому пір'ї.

У компактній сумці зручно возити дрібні речі, дорожній інструмент і ремкомплект на випадок невеликих поломок.

Для тих, хто не любить коли за спиною телепається рюкзак, можна розглянути варіант об’ємних рульових і багажних сумок. В них можна багато чого покласти. Такі сумки швидко фіксуються і знімаються з конструкції велосипеда, і часто оснащуються додатковим ременем для зручного пішого носіння.

Для тих, хто купив велосипед для подорожей, ми можемо порекомендувати надійні і зручні в застосуванні велобаули та гермішки. У тривалих переїздах важливо, щоб речі залишалися чистими та сухими, і сучасні фірмові сумки для турінга з цим завданням справляються на відмінно.

Велосипедний замок

Велосипедний замок – це не 100% гарантія, що байк не вкрадуть, але ускладнити життя злодюжці він допомагає. Про безпеку треба подбати заздалегідь, тому разом з велосипедом не зайвим буде відразу прикупити протиугінний велосипедний замок.

Велозамки розрізняються:

  • за типом;
  • за надійністю;
  • за вартістю.

Найкомпактніший, але менш надійніший замок – кліпса. Такий замок встановлюють на ротор дискового гальма для блокування обертання колеса.

Найбільш популярними є протиугінні велосипедні троси. Трос може мати замок з ключем або бути з кодовим замком. Рівень захисту троса залежить від його товщини і наявності захисного обплетення.

Брутальний і надійний варіант – це ланцюговий замок (замість троса ланцюг) або металевий замок-скоба.

Мультитул

Мультитул (набір інструментів) – незамінний в дорозі аксесуар, з яким у вас під рукою завжди буде компактний різноманітний інструмент. Ніхто не застрахований від дрібних неприємностей, а з мультитулом в дорозі ви зможете зробити як дрібне налаштування велосипеда, так і полагодити його у разі поломки.

Цей аксесуар зручний тим, що в одному маленькому предметі є безліч інструментів. Комплектація і якість мультитула багато в чому залежить від його вартості.

Фляга для води

Навіть при нетривалому катанні вода ніколи не буває зайвою. У велосипедах передбачено кріплення під фляготримач, в якому зручно перевозити з собою флягу з водою.

Фляги мають різний об'єм, зовнішній вигляд і ергономіку. І тут кожен велосипедист обирає флягу під себе, під свої бажання і характер катання.

Велосипедне світло

Велосипедне світло потрібне для безпечного катання в темний час доби. Світло потрібне, щоб вчасно помітити перешкоду на дорозі, і щоб позначити себе в темряві для сторонніх людей та транспорту.

У асортименті велосипедного світла є різноманітні фари, блималки, світлові накладки на спиці і інші частини велосипеда. Катати зі світлом краще і безпечніше.

Окрім нашої ТОП-6 існує ще багато інших корисних аксесуарів для велосипеда, якими можна круто прикрасити свій улюблений байк.