Пн-Пт 10:00-20:00 Сб-Вс 10:00-18:00

Пн-Вс 11:00-18:00

(099) 544 66 88 Мастерская (050) 424 77 44
 • Ваш кошик порожній!

Ціклокрос


Фільтри
 • Ціна
 • Наявнiсть
  0
  0
  0
  0
  0

До кроссових велосипедив можна віднести гравійні та циклокрос які призначені більше для катання по пересічній місцевості, тобто по накатаній грунтовці, путівцях, місцевих і заміських трасах не кращої якості. У cross велосипедів зазвичай посилена рама, хоча і не настільки, як в МТБ роверів, протектор середньої глибини і трохи ширші покришки, ніж у звичайних шосейних.
Велосипеди сross - відмінний накат, швидкість, комфорт
Велосипед cross, які пропонує своїм покупцям інтернет-магазин Big Toys, це відмінна альтернатива "гірникові".
Саме цей велосипед не потрібно переробляти, щоб він був більш швидким і мав гарний накат – він вже має всі ці якості. Жорстка вилка забезпечує цілковитий комфорт і впевнену керованість практично на будь-яких дорогах пересічної місцевості. Більш того, він як найкраще підходить для катання по місту – на ньому можна їздити на роботу, у справах, і просто для задоволення. При цьому велосипед є спортивним: на ньому аеродинамічна посадка і все розраховано на швидкісне і легке пересування по будь-яким дорогам.
Ціна на cross велосипед буде залежати від його комплектації. Ми допоможемо підібрати зручний ровер за прийнятну вартість кожному, хто має на меті придбати якісний велосипед на довгі роки. Доставка здійснюється нами по всій Україні, а зробити покупку особисто можна в стаціонарному магазині в Києві.