Пн-Пт 10:00-20:00 Сб-Вс 10:00-18:00

Пн-Вс 11:00-18:00

(099) 544 66 88 Мастерская (050) 424 77 44
 • Ваш кошик порожній!

Fatbike


Фільтри
 • Ціна
 • Наявнiсть
  0
  0
  0
  0
  0

Fatbike (фетбайк) – велосипед, який можна назвати справжнім чоловічим «позашляховиком». Широкі колеса фєтбайку роблять можливим здолати будь яку складну трасу, чи то піщану, сніжну, глиняну або з гравієм. Позашляхові якості велосипеда в рази перевищують можливості будь якого крутого гірського маунтінбаку.

Фейтбайки відносять до категорії гірських  велосипедів. Вони також мають раму з хромолебдена, алюмінію чи карбону, та такий самий навісний механізм як і в гірських велосипедах. Відмінність лише в широких і товстих покришках. Тому катання по будь яких нерівностях  буде гарантовано комфортною.

Fat bike – як купить якісний і недорогий ровер

В інтернет-магазині Big Toys асортимент фєтбайків  представлений різними відомими брендами, серед яких є і Surly. Саме цей виробник започаткував випуск роверів з «товстими» колесами і до сих пір утримує лідерство в цій області. Вартість таких велосипедів зазвичай трохи вища, але якщо ви шукаєте дійсно крутий прохідний ровер, неважливо міський, туристичний, гоночний або trail-enduro – звертайтесь до нас і ми підберемо найкращий.

В нашому магазині можна фетбайк купити для дорослого, та для дитини. Кожен з фетбайків привертає до себе увагу свої привабливим зовнішнім виглядом, до переваг також можна віднести універсальність у використанні.

Особисто придбати фетбайк можна, відвідавши наш магазин на пр. Лобановського у Києві. Якщо ви купуєте велосипед через інтернет-сервіс, то швидка доставка буде забезпечена нами гарантовано.