Пн-Пт 10:00-20:00 Сб-Вс 10:00-18:00

Пн-Вс 11:00-18:00

(099) 544 66 88 Мастерская (050) 424 77 44
 • Ваш кошик порожній!

Пегі та захист втулок для BMX


Фільтри
 • Ціна
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Наявнiсть
  0
  0
  0
  0
  0
ECLAT
Пега Eclat VENOM 4.5" хакі
-20%
Пега Eclat VENOM 4.5" хакі
1 260 грн 1 008 грн
ECLAT
Пега Eclat VENOM 4.5" бордові
-20%
Пега Eclat VENOM 4.5" бордові
1 260 грн 1 008 грн

Захист втулок та пегі для bmx

Захист втулки не буде зайвим для вашого улюбленого велосипеда, особливо якщо ви полюбляєте активну їзду по бездоріжжю або трюкове катання. Вода та бруд, проникаючи всередину байка, негативно впливає на ходові характеристики велосипеда. Через них часто доводиться розкручувати колеса та проводити різного роду ремонтні роботи. Хочете звести обслуговування до мінімуму? Тоді укомплектуйте свій байк такою маленькою, але дуже потрібною деталлю – захистом передньої і задньої втулки.

Захист втулки на велосипед перешкоджає проникненню бруду, пилу і води всередину ходового механізму. Також він захищає втулку від механічного ушкодження під час виконання трюків. Окрім захисної функції, елегантна форма деталі на передній і задній втулці надасть улюбленому байку солідний і стильний вид.

Якщо вас зацікавила можливість удосконалити свій BMX та полегшити його обслуговування, то зверніть увагу на асортимент продукції інтернет-магазину BIGTOYS.

Тут ви зможете придбати якісний захист втулок за оптимальною ціною.

Пегі для велосипеда

Окрім захисту втулки на велосипед, в цьому розділі нашого магазину, екстремали та любителі запаморочливих трюків можуть обрати та купити пегі на bmx відомих брендів.

Пегі для bmx потрібні для виконання трюків і ковзань по перилах. Деталь представляє собою дві невеликі труби, які закріпляються на осі колеса. Розмір, діаметр і фактурність поверхні у пег буває різною. Тому кожен райдер підбирає їх для себе та свого стилю катання. Оскільки під час виконання трюків велосипедні пегі виконують роль опори, то до їх міцності пред'являють високі вимоги.

Сьогодні, завдяки новітнім технологіям, ці деталі виготовляють з особливо міцних сплавів з додатковою термообробкою, що надає запчастинам підвищену міцність. Вибираючи продукцію топових виробників, ви гарантовано отримуєте висококласний товар за якістю і зовнішньому вигляду. Оскільки екстремальне катання більшою мірою властиво молоді, яка завжди хоче яскраво виділятися на тлі інших велосипедистів, то і світові виробники до стилістики своєї продукції відносяться дуже відповідально.

Де купити пегі? У BigToys

У нас ви зможете купити яскраву, стильну і висококласну продукцію від CULT, MUTINY, G-SPORT, THE SHADOW, ODYSSEY, ANIMAL, FIEND та інших відомих виробників. Вподобаний товар можна замовити онлайн, заповнивши просту форму замовлення. По Україні товар ми пересилаємо через послуги Нової Пошти.

Якщо ви мешкаєте в Києві, то купити пегі або захист втулки можна ще в нашому магазині BigToys на проспекті В. Лобановського, 6а.